SETLER


MİLLİ BAYRAM SETİ

MİLLİ BAYRAM SETİ

TÜRK BAYRAĞI (2li Birleşik  )ATATÜRK KÖŞESİ (Buzlu - 100 CM X 56 CM - )ATATÜRK KOCATEPE&nb..

59,50TL

OFİS SETİ

OFİS SETİ

TÜRK BAYRAĞI (5li Birleşik  )ATATÜRK KÖŞESİ (Buzlu - 100 CM X 56 CM - )TÜRKİYE HARİTASI (..

179,01TL

ÖĞRENCİ KAMPANYASI

ÖĞRENCİ KAMPANYASI

ÖĞRENCİ KAMPANYASIBeyaz Sade Kağıt (1) Adet - 60 x 100 Çarpım Tablosu (1) AdetDünya Haritası (1..

170,01TL

Renkli Türkiye ve Dünya Haritası (küçük)

Renkli Türkiye ve Dünya Haritası (küçük)

 -Dünya Haritası 118 CM 56 CM BOYUNTUNDADIR -Türkiye Haritası 118 CM 56 CM BOYUNTUNDADIR-B..

Ebat ve Fiyatlar için Tıklayınız

TÜRKİYE VE DÜNYA HARİTASI SET

TÜRKİYE VE DÜNYA HARİTASI SET

-110×56 Boyutunda 1 Adet Dünya-93x48 Boyutunda 1 Adet Türkiye  Haritası İçerir. -Düny..

42,24TL

4'LÜ HARİTA SET

4'LÜ HARİTA SET

1-Türkiye Haritası 93×48cm Boyutundadır.2-Dilsiz Türkiye Haritası 114×48cm Boyutundadır.3-Dünya..

83,36TL

YAZI SETİ

YAZI SETİ

YAZI SETİ PAKET İÇERİĞİ-1 Adet 120×56 Boyutunda Harfli Klavuz-1 Adet 110×56 Klavuz ÇizgiliDİKKAT ETM..

42,92TL

ETKİNLİK SETİ

ETKİNLİK SETİ

ETKİNLİK SETİ PAKET İÇERİĞİ-2 Adet 100×100 Boyutunda Sade Beyaz Kağıt Tahta.-1 Adet 100×100 Boyutund..

74,40TL

ANAOKULU SETİ

ANAOKULU SETİ

ANAOKULU SETİ PAKET İÇERİĞİ-1 Adet 100×100 Zemin Ürünü-1 Adet Çizgi Çalışması-1 Adet Boyama Çalışmas..

125,01TL

KALEM-SİLGİ

KALEM-SİLGİ

Özel bir kalem değildir. Bildiğiniz  tahta kalemleridir.Kalemlerde istediğiniz renkleri sipariş..

Ebat ve Fiyatlar için Tıklayınız

RESİM & DEFTER KAĞIT TAHTA

RESİM & DEFTER KAĞIT TAHTA

-50x70CM Boyutundadır. KUTU İÇİNDE 2 ADET VARDIR. -DUVARDA YADA YERDE KULLANILABİLİR.-2 ADET ÜR..

55,42TL

SINIF SETLERİ

SINIF SETLERİ

OKUL ÖNCESİ SET-1 ADET RAKAM ÇALIŞMASI (85X56 BOYUTUNDA)-1 ADET ÇİZGİ ÇALIŞMASI (85X56 BOYUTUNDA)-1 ..

Ebat ve Fiyatlar için Tıklayınız

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Kağıt Tahta ürünleri, günümüzde pek çok okulda, ofiste, şirkette ve hatta evde kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Genel olarak öğretmenlerin, eğitimcilerin, öğrencilerin, iş insanların ve annelerin hayatını kolaylaştıran, eğlenceli hale getiren bu ürünler, ince yapıya sahip olan, üzerine çeşitli amaçlar doğrultusunda yazı yazılabilen ve ihtiyaç halinde silinerek yeniden kullanılabilen kağıt tahtalardır.

 Kağıt tahta ürünleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olurken, günlük hayatta en çok tercih edilen ürünler haftalık planlayıcı, harita çeşitleri, anne bebek planlayıcı, aylık plan çizelgesi, KPSS çalışma çizelgesi, boyama, şekil, rakam ve harf çalışma çizelgesi, kalın yazı tahtası ve bu gibi ürünlerdir. Firma tarafından özel olarak tasarlanan bu ürünler pek çok farklı kategoride alıcılarına sunulmaktadır.

 Kağıt Tahta firmasının müşterilerine sunmuş olduğu kategorilerden biri de “Setler” kategorisidir. İçeriğinde yalnızca set halinde satışa sunulan özel kağıt tahta ürünleri yer alırken, bu setler; Öğrenci Kampanyası, Türkiye ve Dünya Haritası Seti, 4’lü Harita Set, Etkinlik Seti, Anaokulu Seti, Yazı Seti, Sınıf Setleri, Kalem-Silgi Seti, Resim & Defter Kağıt Tahta Seti’dir.

 Öğrenci Kampanyası

 Öğrencilerin okulda ya da evde daha planlı ve programlı bir şekilde ders çalışmasına yardımcı olan Öğrenci Kampanyası seti, pek çok üründen meydana gelmektedir. Bu setin içeriğinde 65 x 100 cm boyutunda Beyaz Sade, Çarpım Tablosu, Dünya Haritası, Haftalık Çalışma Planı, Türkiye Haritası, My Week Haftalık Çalışma Planı ve Türk Bayrağı gibi ürünlerden birer adet bulunmaktadır.

Firma tarafından hazırlanan bu set, öğrencilere pek çok konuda destek sağlarken, kolay kullanım imkanı sağlaması da avantaj olarak kabul edilmektedir. Set içeriğindeki her bir ürün mıknatıslı yapıya sahip olduğundan kolaylıkla duvara ya da bu gibi yüzeylere tutuna bilirken, bu sayede temiz çalışabilme imkanı da sağlanabilmektedir.

 Yazı Tahtası Seti

 Özellikle okul öncesi ve ilkokul döneminde olan öğrencilerin yazı yazmayı öğrenmesi ve geliştirmesi amacıyla tasarlanan yazı tahtası seti, 120 x 56 cm boyutunda harfli kılavuz ve 110 x 56 cm boyutunda kılavuz çizgili yazı tahtalarından oluşmaktadır. Bu kağıt tahta ürünleri sayesinde anaokulunda olan ya da ilkokula yeni başlayan çocuklar dikkat çeken bu ürünlerle daha eğlenceli bir şekilde çalışabilmekte ve dolayısıyla daha çok çalışma isteği elde edebilmektedir.

 Yazı Tahtası seti tercihe göre okullarda ya da evde kullanılabilmektedir. Okul için tercih edilecek olan ürünlerde devamlı tahtaya sökülüp takılabilmesi için sipariş esnasında magnet bant notu da düşülmesi gerekmektedir. Bu sayede saha uzun süreli olarak kullanabilmek mümkündür. Ayrıca tercih edilecek olan kalemlerin beyaz tahta kalemi olması ya da su bazlı kalem olması da önemlidir.

 Anaokulu Seti

 Anaokuluna giden çocukların gelişimine destek olmak ve onları okula hazırlamak amacıyla geliştirilen Anaokulu Seti, 120 x 100 cm boyutunda zemin ürünü, çizgi çalışması, boyama çalışması, rakamlar çalışması, 100 x 60 cm boyutunda beyaz sade ve aylık plan çizelgesi gibi ürünlerden meydana gelmektedir.

 Her biri çocukların daha dikkatli ve özverili çalışmasına destek olan bu ürünler, çocuk sağlığı açısından su bazlı kalemler ile kullanılmalıdır.

 Resim & Defter Kağıt Tahta Seti

 Firma tarafından hazırlanan setlerden bir diğeri ise Resim ve Defter Kağıt Tahta setidir. Bu setin içeriğinde 2 adet 50 x 60 cm boyutlarında kağıt tahta ürünü yer alırken, bu ürünlerden biri duvar gibi yüzeylerde, diğeri ise zemin üzerinde kullanılmaktadır. Çocukların resim ve yazı çalışmalarını geliştirebilmesi konusunda destek olan bu set içeriğinde ayrıca 12 adet su bazlı renkli kalem seti de hediye edilmektedir.